DISCUSWORLD.COM.PL - POKARM - DISCUS D.D. KOZIŃSCY - HODOWLA I SPRZEDAŻ PALETEK, DYSKOWCÓW - PALETKI, DYSKOWCE

 

WORMER PLUS

 

Wormer Plus jest preparatem pielęgnacyjnym skutecznym przeciwko przywrom skrzelowym i ciała oraz robakom jelitowym .Wormer Plus może być używany w każdej temperaturze i nie niszczy roślin. Jest bezpieczny w użyciu dla wszystkich ryb tropikalnych włącznie z płaszczkami, rozdymką i tygodniowym narybkiem. Zaleca się używać profilaktycznie dla każdego gatunku ryb raz w miesiącu i co miesiąc. Jeśli ryby się stresują ich naturalny system odpornościowy jest osłabiony i powoduje to rozwój robaków. Pewną oznaką pasożytów jest chuda ryba, która często ciemnieje, a mimo to nadal je.

Ostrzeżenie: Preparat może zabijać niektóre gatunki ślimaków na równi z innymi dużymi pasożytami i bezkręgowcami. Nie używać w akwariach gdzie trzyma się ślimaki

Przed Użyciem: Nie ma potrzeby wyłączania lamp UV. Proszę wyłączyć odpieniacz ale trzeba usunąć węgiel z filtra na co najmniej 4 dni. Produkt ten biodegraduje się po tym czasie i nie ma potrzeby wymiany wody po zastosowaniu Wormer Plus.

Wskazówki: Dobrze potrząsnąć saszetką przed użyciem. Odmierzyć odpowiednią dawkę do akwarium i rozpuścić ją w małej ilości akwariowej wody. Dobrze potrząsnąć, aby wymieszać i rozpuścić zawartość. Nie ma znaczenia ilość wody potrzebnej do rozpuszczenia środka jeśli dawka jest odpowiednia. Dodawać do akwarium powoli w przeciągu 2-3 minut.

Dawkowanie: Użyć 0,3 g. lub 0,5 ml(płaska łyżeczka dołączona do opakowania) na 136 litrów wody. Środek jest przeznaczony do jednorazowego zastosowania ale czasami potrzeba powtórzyć proces po 4 dniach przy poważniejszych zakażeniach lub przy zwalczaniu przywr skrzelowych.

Bezpieczeństwo: Przechowywać w oryginalnych opakowaniu. Przechowywać w suchych warunkach w temperaturze 12- 25 stopni C. Trzymać poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Użyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia saszetki.

Preparat jest rozprowadzany zgodnie ze Schematem preparatów zwolnionych z rejestracji dla małych zwierząt. Producent: Kusuri Products Ltd. Licencja produktu:SAM0002 W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 608 501 887 lub kontakt e-mail: discus@interia.pl